Пам’ятний нагрудний знак
“Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України”


нагрудний знак ЦНДІ ЗСУ

ОПИС

пам’ятного нагрудного знака

“Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України”


       Пам’ятний нагрудний знак “Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України” (далі – нагрудний знак) має вигляд фігурного щита жовтого металу, на який накладено зображення сови з розгорнутими крилами білого металу. Сова тримає у лапах розкриту книгу та ключ білого металу. На розвороті книги з лівого боку зображено графік ряду залежності, з правого боку – умовне графічне зображення наступальної операції з оточенням та розгромом противника. Кільце ключа оформлено у вигляді верхньої частини булави, в нього вписано математичний знак “суми”. Борідку ключа оформлено у вигляді абревіатури “ЦНДІ ЗСУ”.


       У верхній частині щита зображено емблему Збройних Сил України. Сторони хреста емблеми Збройних Сил України покрито емаллю малинового кольору, медальйон – емаллю синього кольору. Пружки хреста і медальйона емблеми Збройних Сил України – жовтого металу.


       Усі зображення рельєфні.


       Розміри нагрудного знака: висота – 47 мм, ширина – 50 мм.


       Зворотній бік нагрудного знака плоский з нарізним штифтом та гайкою для прикріплення до одягу.ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до малюнка пам’ятного нагрудного знака

“Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України”


        1. Центральний науково-дослідний інститут Збройних Сил України створено відповідно до наказу Міністра оборони України від 14 лютого 1992 року № 15 на базі 39 науково-дослідного інституту військ Протиповітряної оборони Сухопутних військ.


       2. Зображення на нагрудному знаку вживаються у таких значеннях:


       - сова є символом мудрості;


       - розкрита книга уособлює накопичення знань. Графік ряду залежності найчастіше застосовується у військовій справі. Графічне зображення наступальної операції з оточенням і розгромом противника, як вищого прояву військового мистецтва, вказує на основні завдання наукових досліджень інституту;


       - ключ є символом знань. Кільце ключа у вигляді верхньої частини булави підкреслює статус інституту як головної науково-дослідної установи. Математичний знак “суми”, вписаний в кільце, символізує можливість нових наукових відкриттів за допомогою сукупності знань;


       - емблема Збройних Сил України вказує на належність інституту до Збройних Сил України.


Copyright © 2010-2021. Designed by CRSI of the AF of Ukraine