полковник

БУТЕНКО Руслан Валерійович
(заступник начальника інституту)


Народився 10 квітня 1970 року в с. Кам’яний Міст Первомайського району Миколаївської області. У 1977 році пішов до Кам’яномостівської восьмирічної школи, яку у 1985 році успішно закінчив і в цьому ж році вступив до Миколаївського технікуму залізничного транспорту м. Миколаєва.

У 1989 році, після закінчення технікуму, вступив до Ленінградського (згодом Санкт-Петербургського) вищого училища залізничних військ і військових сполучень імені М.В.Фрунзе та у 1993 році його закінчив.

З 1993 року по 2002 рік проходив військову службу на різних офіцерських посадах від командира взводу окремого батальйону до командира батальйону факультету РХБ захисту Харківського військового університету.

У 2002 році вступив до Національної академії оборони України та після двох років навчання успішно її закінчив. Після закінчення академії з 2004 по 2011 рік проходив військову службу на посадах від старшого наукового співробітника науково-дослідної лабораторії та заступника начальника факультету РХБ захисту та екології Харківського інституту танкових військ Національного технічного університету “ХПІ” до командира військової частини.

У 2011 році був призначений на посаду начальника науково-дослідного відділу-заступника начальника науково-дослідного управління Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України а з січня 2013 року і по теперішній час - заступник начальника Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України.

Copyright © 2010-2021. Designed by CRSI of the AF of Ukraine