Кандидат військових наук, старший науковий співробітник

полковник

КРАВЕЦЬ Олег Петрович
(заступник начальника інституту з наукової роботи)


Народився 3 березня 1971 року в місті Чита (нині РФ) в сім’ї військовослужбовця. Українець. У 1978 році пішов у 1-й клас середньої школи, яку закінчив у 1988 році.

В серпні 1988 року вступив до Хмельницького вищого артилерійського командного училища, яке закінчив у травні 1992 р. за спеціальністю “Командна тактична, артилерії”.

У 1992 році для подальшого проходження служби був направлений до 17 танкової дивізії 6 армійського корпусу Південного оперативного командування у м. Кривий Ріг, де призначений на посаду командира взводу самохідної гаубичної артилерійської батареї артилерійського дивізіону танкового полку. В 1994 році був призначений на посаду командира батареї, у 1999 році – начальника штабу реактивного артилерійського дивізіону самохідного артилерійського полку, а у 2000 році – на посаду командира цього дивізіону.

З 2002 по 2004 роки проходив навчання в Національній академії оборони України за спеціальністю “Бойове застосування та управління діями підрозділів (частин, з’єднань) Сухопутних Військ” за спеціалізацією “Бойове застосування та управління діями частин (з’єднань) ракетних військ та артилерії” з присвоєнням кваліфікації “магістр військового управління, офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня”.

У червні 2004 року був призначений начальником штабу – заступником командира 18 окремої бригадної артилерійської групи 51 окремої механізованої бригади 13 армійського корпусу Західного оперативного командування.

З вересня 2004 року по серпень 2007 року проходив навчання в очній ад’юнктурі науково-організаційного управління Національної академії оборони України.

15 серпня 2007 року призначений для подальшого проходження служби до Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України на посаду провідного наукового співробітника науково-дослідного відділу 1 науково-дослідного управління.

У 2008 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат військових наук на спеціальну тему за спеціальністю “Воєнне мистецтво”.

У 2009 році отримав вчене звання старший науковий співробітник.

У 2009 році призначений на посаду начальника науково-дослідного відділу – заступника начальника 1 науково-дослідного управління інституту, яку виконував по грудень 2010 року. У грудні 2010 року призначений на посаду начальника 1 науково-дослідного управління інституту, яку виконував по травень 2021 року.

У 2015 році брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районі проведення АТО на території Донецької та Луганської областей.

У 2021 році закінчив Національний університет оборони України імені Івана Черняховського за Освітньою програмою Державне воєнне управління, отримав професійну кваліфікацію магістр за спеціальністю “Публічне управління та адміністрування”, офіцер оперативно-стратегічного рівня.

Із 13 травня 2021 року і понині – заступник начальника Центрального науково-дослідного інституту Збройних Сил України з наукової роботи.

Видав понад 75 наукових праць.

Нагороджений 13 почесними відзнаками Президента України – верховного головнокомандувача Збройними Силами України, Міністерства оборони України, Головнокомандувача Збройними Силами України та Генерального штабу Збройних Сил України.

Copyright © 2010-2021. Designed by CRSI of the AF of Ukraine